Er BOSCH MAĞAZA

BSH Grubu 42 fabrikasında ürettiği inovatif beyaz eşya aletlerini 50 ülkedeki 80 şirketi aracılığıyla tüketicilere ulaştırıyor. Bu 42 fabrikadan en büyüğü ise Çerkezköy, Tekirdağ’da bulunuyor. 550.000 m2 alana kurulu Çerkezköy tesisi, son 8 yılda %60 üretim artışı gerçekleştirerek yaklaşık 5 milyon birim kapasiteye sahip. 2005 yılından bu yana yaptığı 1 milyar Euro yatırımla Türkiye’nin yabancı yatırımlı en büyük beyaz eşya şirketi konumunda bulunan BSH Türkiye, markaları Bosch, Siemens, Gaggenau ve Profilo ile enerji verimliliği ve inovasyonda dünya şampiyonu ürünlerini ülkemizde geliştiriyor, üretiyor ve başta Avrupa ülkeleri olmak üzere tüm dünyaya ihraç ediyor.

2014 yılı itibariyle, BSH Grubu Afrika, Orta Doğu, Orta Asya, Ukrayna, Rusya ve Beyaz Rusya bölgelerinden oluşan, 1,9 milyar kişinin yaşadığı 87 ülke ve 8 üretim tesisinin sorumluluğunu BSH Türkiye’ye verdi. BSH Ev Aletleri A.Ş.’nin sorumlu olduğu, toplam cirosu yaklaşık 1,6 milyar Euro olan bölgede, 8.000 BSH çalışanı, 6 iştirak ve 2 temsilcilik ofisi bulunuyor.

Her gün 3 patentli buluşa imza atan BSH Ev Aletleri için inovasyon, teknolojiyi yaratma sürecinin vazgeçilmez bir parçası… Bu doğrultuda 2008 yılındaki yasal düzenleme çerçevesinde Türkiye’nin ilk Ar-Ge Merkezi sertifikasına sahip olan BSH Türkiye, ülkemizde geliştirdiği patentli teknolojilere sahip inovatif ürünleri dünya pazarlarına ihraç ediyor. Son 8 yılda Ar-Ge mühendisi sayısını %300 arttıran BSH Ev Aletleri, dünya şampiyonu ürünler yaratacak Ar-Ge ve üretim çalışmaları ile sektörün geleceğini şekillendiriyor.

BSH Servis, Bosch, Siemens, Gaggenau ve Profilo markalı Ev Aletlerine yönelik satış öncesi ve sonrasında keşif, montaj, bakım/onarım, ek garanti ve aksesuar satış hizmetlerini sunmaktadır. Tecrübeli ekibi, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı profesyonel uygulamaları ile bayi ve tüketicilerin talep ve beklentilerini yerine getiren BSH Servis, Türkiye geneline yayılmış 4 Bölge Müdürlüğü, 8 Fabrika Merkez Servisi ve 360 Yetkili Servisinde görevli 2.500 üzerindeki çalışan ile sektörde öncü ve örnek konumundadır.”

Ticarete bakış açısı ve sloganı “İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim.” olan bir markanın; İzmir’de ki en eski bayilerinden biri olarak Çiğli merkez de bulunan Bosch Konsept Mağazamız ile markaya ait buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre ürünler ve ev aletleri gibi tüm ürünlerini, deneyimli ve uzman kadromuz ile sizlerin beğenisine sunmaktayız.

 

MERKEZ MAĞAZA

Yapımını 2000 yılında tamamladığımız mülkiyeti firmamıza ait olan ve tamamen perakende mağazacılık için tasarlanan mağazamız 2014 yılında son trendlere göre yenilenmiştir. Toplam sekiz kat ve yaklaşık 3.000 metrekare teşhir alanı ile Çiğli Merkez’de bulunan mağazamız Anadolu Caddesine bir dk, İzban Çiğli durağı ve aktarma merkezine üç dk mesafede olup otopark sorunu olmayan bir konumdadır.

ABC Mobilya, Tezel Mobilya, Ndesign Mobilya, Samsung, LG, Toshiba, Uğur, Demirdöküm, Silverline, Esty, Kumtel, Salcano, Ümit Bisiklet, Bisan, ve daha birçok seçkin markanın ürünlerini farklı bir konsept ile sizlerle buluşturuyoruz. Mağazamızda yatak odaları, yemek odaları, koltuk ve salon takımları, bebek ve genç odaları, avize ve aksesuarlar, tv üniteleri, motosiklet ve bisiklet, klimalar, televizyonlar, dikiş makineleri ve daha bir çok ürün grubunu uzman ekibimiz ile birlikte inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı üretici firma ve distribütör garantisi altında olup en az iki yıl garantilidir. Satın almış olduğunuz ürünleri kendi sevkiyat araçlarımız ve anlaşmalı olduğumuz taşıma şirketleri ile sigortalı olarak adresinize ücretsiz teslim ediyoruz.